Bij een proefabonnement op de Yoga-Bieb kun je een maand lang genieten van een selectie uit de complete Bieb. In die periode kun je zo vaak als je wilt deze lessen volgen, op momenten dat het jou uitkomt.
Yoga kan je helpen om te ontspannen.
En doordat je wat spanning kunt laten gaan, kunnen Yogalessen en ontspanningsoefeningen ook juist energie geven!

Dit kun je verwachten in het lesaanbod van deze maand op proef:

• Je vindt er een greep uit de complete Yogalessen uit de Bieb.

• Ook staat er een Thuiswerkyoga-les voor je klaar. Deze les is helemaal op de stoel, je hoeft je niet om te kleden en je hebt ook geen Yogamat nodig.
Ideaal dus als een pick-me-up midden op je werkdag!

• Er is een audio met een Meditatie, heel toegankelijk, ik neem je bij de hand. Probeer gewoon met de aandacht aanwezig te blijven, je hoeft niks te doen. Misschien wil je een deken of omslagdoek gebruiken om lekker warm te blijven.

• Bij de Ontspanning hoef je niet heel hard je best te doen om te ontspannen, het feit dat je de aandacht naar binnen richt geeft het zenuwstelsel al een kalmerend signaal (even voor degenen die dit iets zegt: je activeert zo de parasympaticus). Het is prettig om onder een dekentje te gaan liggen, want omdat je niet beweegt én omdat je ontspant ga je wat afkoelen.

• Natuurlijk kun je als proef-abonnee met vragen bij me terecht, een mailtje is zo gestuurd 🙂

Als je een volle JA voelt voor dit aan bod, vul dan het formulier op de informatiepagina in de Bieb even in.

Neem ook contact op bij vragen, ik denk graag met je mee!

Groetjes,

Ingrid